Przejdź do głównej zawartości

Koncert na międzynarodowej konferencji Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Koncert na międzynarodowej konferencji Uniwersytetu Trzeciego Wieku.
Kultura powiatu inowrocławskiego.


Zespół muzyki dawnej Musica Antiqua Inovroclaviensis wystąpił  09.10.2012 w sali koncertowej im. Ireny Dubiskiej w Inowrocławiu, na IX Międzynarodowej  Konferencji Uniwersytetów Trzeciego Wieku. Współorganizatorem konferencji była WSG w Bydgoszczy o/Inowrocław oraz Fundacja dla Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Koncert  młodych artystów spotkał się z dużym aplauzem  gości z Polski i zagranicy.

Popularne posty z tego bloga

Gaudeamus Igitur na WSP im. Księcia Kazimierza Kujawskiego w Inowrocławiu

Inauguracji roku akademickiego 2017/2018 na Wyższej Szkole Przedsiębiorczości im. Księcia Kazimierza Kujawskiego w Inowrocławiu przewodniczył Rektor uczelni dr Wiesław Juchacz wraz z Senatem, a przybyli nań studenci, przedstawiciele instytucji, organizacji, władz samorządowych współpracujący z placówką. W programie uroczystości zabrzmiał dumny hymn „Gaude Mater Polonia” i wielowiekowestudenckie „Gaudeamus Igitur”. Najlepszym studentom roku akademickiego 2016/2017 wręczono nagrody uczelniane, a studenci pierwszego roku otrzymali indeksy po złożeniu uroczystego ślubowania.

Fragmenty koncertu kolęd zespołów z MDK im. Janusza Korczaka w Inowrocławiu

Fragmenty koncertu nagrano telefonem komórkowym - dziękujemy za udostępnienie
Dodatkowo kilka zdjęć z tego występu


„Da Pacem Domine” i ”Noc Chórów” w Rzeszowie

„Inovroclaviensis Cantans” uczestniczył w 9. Kongresie Polskiej Federacji Pueri Cantores w Rzeszowie od 7-9.09.2017 z udziałem 26 polskich i 5 chórów zagranicznych.Świętowano jubileusz 25 lecia tej federacji, nawiązując również doradosnych obchodów nadchodzącej 100r. Niepodległości Polski.