Przejdź do głównej zawartości

Koncert na międzynarodowej konferencji Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Koncert na międzynarodowej konferencji Uniwersytetu Trzeciego Wieku.
Kultura powiatu inowrocławskiego.


Zespół muzyki dawnej Musica Antiqua Inovroclaviensis wystąpił  09.10.2012 w sali koncertowej im. Ireny Dubiskiej w Inowrocławiu, na IX Międzynarodowej  Konferencji Uniwersytetów Trzeciego Wieku. Współorganizatorem konferencji była WSG w Bydgoszczy o/Inowrocław oraz Fundacja dla Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Koncert  młodych artystów spotkał się z dużym aplauzem  gości z Polski i zagranicy.

Popularne posty z tego bloga

Etiudy czasu pandemii ’2020.

  W zespołach „Inovroclaviensis” śpiewają i muzykują kreatywne grupy dzieci i młodzieży. Są ambitni, pomysłowi  i wytrwali; niektórzy pomimo pandemii dojeżdżają na zajęcia autobusami z małych miejscowości, z okolic Inowrocławia. Oprócz nauki w szkolnej  doskonalą swoje talenty w chórze „Inovroclaviensis Cantans” i zespole „Musica Antiqua Inovroclaviensis”.

Chór Inovroclaviensis Cantans / zespół Musica Antiqua Inovroclaviensis

Chór Inovroclaviensis Cantans / zespół Musica Antiqua Inovroclaviensis Młodzieżowy Dom Kultury im. Janusza Korczaka w Inowrocławiu,  powiat inowrocławski Kierownictwo artystyczne:  Izabela Szyma –Wysocka,  Danuta Szyma Polska i Międzynarodowa Federacja Pueri Cantores – IFPC Polski Związek Chórów i Orkiestr O/ Bydgoszcz Archidiecezja Gnieźnieńska

Inovroclaviensis Cantans czeka na Ciebie

Chór Inovroclaviensis Cantans zaprasza - utalentowane muzycznie dzieci, młodzież, także studentki i studentów - do swojego grona pozytywnie zakręconych brzmieniem chóralnego śpiewu.