Przejdź do głównej zawartości

Inauguracja roku akademickiego’2014/2015 na WSG

W uroczystości na Wydziale Zarządzania i Nauk Społecznych WSG w Bydgoszczy filia w Inowrocławiu uczestniczyli zaproszeni goście Wicestarosta Inowrocławski Włodzimierz Figas i Prezydent Inowrocławia Ryszard Brejza.
Po przemówieniach władz uczelni nastąpiła immatrykulacja studentów I roku i "Gaudeamus igitur" w wykonaniu chóru "Inovroclaviensis Cantans" z inowrocławskiego „Korczaka”. Uroczystość odbyła się w sali kryształowej "Solanki Medical SPA" w Inowrocławiu.
Popularne posty z tego bloga

Etiudy czasu pandemii ’2020.

  W zespołach „Inovroclaviensis” śpiewają i muzykują kreatywne grupy dzieci i młodzieży. Są ambitni, pomysłowi  i wytrwali; niektórzy pomimo pandemii dojeżdżają na zajęcia autobusami z małych miejscowości, z okolic Inowrocławia. Oprócz nauki w szkolnej  doskonalą swoje talenty w chórze „Inovroclaviensis Cantans” i zespole „Musica Antiqua Inovroclaviensis”.

Chór Inovroclaviensis Cantans / zespół Musica Antiqua Inovroclaviensis

Chór Inovroclaviensis Cantans / zespół Musica Antiqua Inovroclaviensis Młodzieżowy Dom Kultury im. Janusza Korczaka w Inowrocławiu,  powiat inowrocławski Kierownictwo artystyczne:  Izabela Szyma –Wysocka,  Danuta Szyma Polska i Międzynarodowa Federacja Pueri Cantores – IFPC Polski Związek Chórów i Orkiestr O/ Bydgoszcz Archidiecezja Gnieźnieńska

Inovroclaviensis Cantans czeka na Ciebie

Chór Inovroclaviensis Cantans zaprasza - utalentowane muzycznie dzieci, młodzież, także studentki i studentów - do swojego grona pozytywnie zakręconych brzmieniem chóralnego śpiewu.