Przejdź do głównej zawartości

ZŁOTA KOLĘDA dla złotych Jubilatów

„ZŁOTA KOLĘDA” w wykonaniu zespołu kameralnego chóru „Inovroclaviensis Cantans” pod dyrekcją Izabeli Szyma-Wysockiej zabrzmiała w Koncercie na specjalnej Mszy św. 25.12.2016, o godz. 13.30 z okazji ZŁOTYCH GODÓW małżeńskich w kościele pw. Św. Józefa w Inowrocławiu.
Młodzież reprezentuje MDK im. Janusza Korczaka w Inowrocławiu, Polską Federację Chórów Pueri Cantores i Polski Związek Chórów i Orkiestr oddział w Bydgoszczy.


Popularne posty z tego bloga

Etiudy czasu pandemii ’2020.

  W zespołach „Inovroclaviensis” śpiewają i muzykują kreatywne grupy dzieci i młodzieży. Są ambitni, pomysłowi  i wytrwali; niektórzy pomimo pandemii dojeżdżają na zajęcia autobusami z małych miejscowości, z okolic Inowrocławia. Oprócz nauki w szkolnej  doskonalą swoje talenty w chórze „Inovroclaviensis Cantans” i zespole „Musica Antiqua Inovroclaviensis”.

Chór Inovroclaviensis Cantans / zespół Musica Antiqua Inovroclaviensis

Chór Inovroclaviensis Cantans / zespół Musica Antiqua Inovroclaviensis Młodzieżowy Dom Kultury im. Janusza Korczaka w Inowrocławiu,  powiat inowrocławski Kierownictwo artystyczne:  Izabela Szyma –Wysocka,  Danuta Szyma Polska i Międzynarodowa Federacja Pueri Cantores – IFPC Polski Związek Chórów i Orkiestr O/ Bydgoszcz Archidiecezja Gnieźnieńska

Inovroclaviensis Cantans czeka na Ciebie

Chór Inovroclaviensis Cantans zaprasza - utalentowane muzycznie dzieci, młodzież, także studentki i studentów - do swojego grona pozytywnie zakręconych brzmieniem chóralnego śpiewu.